مجله اینترنتی

از بین بردن خط ابرو در خانه

درمان خط ابرو با استفاده از روش‌های خانگی می‌تواند به شما کمک کند تا خطوط ابرویی خود را با کمترین درد و هزینه کاهش دهید.

از بین بردن خط ابرو در خانه

از بین بردن خط ابرو در خانه می‌تواند به افراد کمک کند تا درگیر بوتاکس و راه‌های پرهزینه نشوند. یکی از دغدغه خانم‌ها بعد از رسیدن به یک سنی ایجاد خطوط روی صورتشان است. یکی از بدشکل‌ترین آن‌ها خط اخم است. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید تا در کنار هم این خطوط را درمان کنیم.

از بین بردن خط ابرو در خانه

برخی از درمان‌های خانگی که ممکن است به درمان خطوط ابرو کمک کنند عبارتند از:

 روغن نارگیل یک راه برای از بین بردن خط ابرو در خانه: این روغن می‌تواند به پوست ضرر کمتری بزند و باعث رطوبت‌رسانی و تقویت موهایی که در ناحیه ابرو قرار دارند شود. برای استفاده، مقداری روغن نارگیل را بر روی پوست ابروهای خود ماساژ دهید و به مدت ۳۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب ولرم شست‌وشو دهید.

 آلوئه‌ورا یک راه دیگر برای از بین بردن خط ابرو در خانه: آلوئه‌ورا می‌تواند به‌عنوان یک مرطوب‌کننده و التیام‌بخش برای پوست استفاده شود. برای استفاده، یک برگ آلوئه‌ورا را برید و ژل آن را بر روی پوست ابروهای خود بمالید. به مدت ۳۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب ولرم شست‌وشو دهید.

 ماسک زردچوبه: زردچوبه دارای خواص ضدالتهابی و ضدعفونی‌کننده است و می‌تواند به پوست کمک کند. برای تهیه این ماسک، یک قاشق‌چای‌خوری زردچوبه را با یک قاشق عسل و یک قاشق روغن‌زیتون مخلوط کنید. این ماسک را بر روی پوست ابروهای خود بمالید و به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید. سپس با آب ولرم شست‌وشو دهید.

 ماسک زردچوبه

ماسک اسفناج: اسفناج دارای خواص ضدالتهابی، آنتی‌اکسیدانی و رطوبت‌رسانی است. برای تهیه این ماسک، چند برگ اسفناج را با مقدار کافی آب مخلوط کرده و پوره آن را به روی پوست ابروهای خود بمالید. به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب ولرم شستشو دهید.

 روغن نارنگی یک راه جالب برای از بین بردن خط ابرو در خانه: روغن نارنگی دارای خواص ضدالتهابی، ضدباکتری و رطوبت‌رسانی است. برای استفاده، مقداری روغن نارنگی را با چند قطره آب‌رسیده مخلوط کنید و به روی پوست ابروهای خود ماساژ دهید. به مدت ۳۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب ولرم شست‌وشو دهید.

 روغن نارنگی یک راه جالب برای از بین بردن خط ابرو در خانه

 ماسک چای سبز: ماسک چای سبز دارای خواص ضدالتهابی و ضدعفونی‌کننده است و می‌تواند به پوست کمک کند. برای تهیه این ماسک، یک بسته چای سبز را در یک لیوان آب جوش قرار دهید و به مدت ۵ دقیقه خیلی زیاد دم کنید.

پس از خنک‌شدن، یک قاشق غذاخوری ماست و یک قاشق غذاخوری عسل را با چای سبز مخلوط کرده و به روی پوست ابروهای خود بمالید. به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب ولرم شست‌وشو دهید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مجله دلتا مطلب با اسفناج ماسک مو بسازید را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *